10 000 kilometrů pěšky Latinskou Amerikou - Jan Rendl

Další putování dobrodruha, který pro peprný výraz nejde daleko, ale zato se nebojí ujít tisíce kilometrů, aby poznal nový svět i sám sebe. Honza se ocitá v Peru, ale jeho...
Garantovaný nákup z Dobré knihy

Skladem • 1 varianta94 Kč87 % • 280 298 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta29 Kč94 % • 45 021 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč81 % • 5 295 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta24 Kč97 % • 65 211 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta45 Kč97 % • 39 887 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč92 % • 511 996 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta39 Kč95 % • 11 794 recenzíDalší informace

Jazyk
česky

• Moc poutavý cestopis
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Pro lidi co mají toulavé boty, nebo měli, moc pěkné.

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

• Zajímavé čtení o netradičním způsobu cestování
    • Nenašla jsem

Moje hodnocení nebude nestranné, protože jsem si titul cíleně vybrala. O oblast Latinské Ameriky se trvala zajímám. Kniha splnila moje očekávání. Získala jsem pohled člověka, který poznal tuto oblast jinak než z bezpečí hotelového pokoje a doporučených turistických tras.

Autor
Rendl Jan
Nakladatelství
DOBROVSKÝ s.r.o.
Jazyk
česky

Honza se ocitá v Peru, ale jeho cílem není pouze slavné Machu Picchu. Dorazil totiž prožít obrovské pěší dobrodružství. Ocitá se v neprostupném pralese či v blízkosti ilegálních zlatých dolů, kde o problémy není nouze. V Bolívii se setkává s chudobou, všudypřítomným odkazem legendárního Che Guevary, ale i s tarantulemi a hady. Pere se s ledovcem i svým vlastním odhodláním a má pocit, že ho oči legendárního revolucionáře stále pozorují. Za hranicemi Argentiny na něj číhá stovky kilometrů dlouhá vysokohorská poušť. Povede se mu ji překonat, dostat se do Chile a svou pouť zakončit?

Honza stále nemá ani chvilku klidu. A s posledními kilometry putování se mu v hlavě možná rodí nápady na nová dobrodružství…

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Do 3 dnů • 1 varianta72 Kč98 % • 2 026 recenzíDalší informace

• Honza na mě působí jako silně empatická bytost, která zažila špatné chvíle a pomocí pokořených kilometrů lečí...

Zobrazit celou recenzi na www.knihydobrovsky.cz

• Moc poutavý cestopis
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Pro lidi co mají toulavé boty, nebo měli, moc pěkné.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

• Zajímavé čtení o netradičním způsobu cestování