234 Madeira mapa 234

česky

nemám připomínku

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

• skladná mapa s příloženým průvodcem v tvrdých deskách
    • mapa pouze jednostranná, průvodce vedle jako knížka ve výsledku zbytečně těžká, nebyla jsem upozorněna, že průvodce bude v němčině

z map na trhu asi patří k těm lepším, přesto je mnoho možností ke zlepšení

• , zakoupeno v Knihynahory

V exponovaných částech ostrova bych uvítal podrobnější měřítko, třeba formou výřezů. Ale i tak jsme se nikdy neztratili a díky mapě jsme vždycky našli cestu.

Jazyk
česky

Jednostranná turistická mapa vydavatelství Kompass. Obsahuje turistické, cykloturistické pásové značení doplněné o číslo a typ cesty. Mapa obsahuje velké množství symbolických znaků pro turisticky významné prvky a objekty. Vrstevnice po 40 m, stínovaný reliéf, GPS souřadnice v systému UTM WGS 84. Ve výřezech plán Funchalu a mapy okolních ostrovů Porto Santo a Ilhas Desertas. Součástí mapy je samostatný průvodce v němčině s popisem nejzajímavějších míst a tras.

nemám připomínku

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

• skladná mapa s příloženým průvodcem v tvrdých deskách

z map na trhu asi patří k těm lepším, přesto je mnoho možností ke zlepšení

• , zakoupeno v Knihynahory

Objednaná mapa splňuje požadavky, které jsem od ní očekával.

• SKLADNOST
    • PODROBNOST
    • NĚMECKÝ JAZYK

NAŠEL JSEM TAM, CO JSEM POTŘEBOVAL, V POTŘEBNÉM MĚŘÍTKU. DOPORUČIL BYCH HO TĚM CO HO POTŘEBUJÍ A POUŽÍVAJÍ.