40 dní pěšky do Jeruzaléma

Největší cestovatelské dobrodružství od dob Honzíkovy cesty! Mladý student Ladislav Zibura v létě 2014 hodil batoh na záda a vydal se na pouť do Jeruzaléma. Bez mapy a...
Garantovaný nákup z Dobré knihy

Skladem • 1 varianta94 Kč88 % • 279 263 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč80 % • 5 289 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč94 % • 44 863 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta24 Kč96 % • 64 638 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta55 Kč96 % • 39 689 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč100 % • 170 recenzíDalší informace

Jazyk
česky

spokojenost

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Kniha se mi líbila, už je to druhá kniha od autora Ladislava Zibury, líbí se mi jeho způsob vypravování , humor a oceňuji jeho odvahu a osobitý přístup, jak k cestování, tak k filozofování.

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

Už se moc těším na čtení tohoto zajímavého autora. Mám přečtenou knihu o putování po Gruzii, Arménii a Náhor. Karabachu. Četla jsem skoro na jeden zátah.

Autor
Ladislav Zibura
Nakladatelství
BizBooks
Jazyk
česky

Největší cestovatelské dobrodružství od dob Honzíkovy cesty!

Mladý student Ladislav Zibura v létě 2014 hodil batoh na záda a vydal se na pouť do Jeruzaléma. Bez mapy a orientačního smyslu pěšky ušel 1 400 kilometrů napříč rozpálenou krajinou Turecka a Izraele, stanul pod Zdí nářků a prožil největší dobrodružství svého života. Těšit se můžete na vyprávění kavárenského povaleče, který vám svým laskavě nekorektním humorem dokáže, že poutník rozhodně nemusí být katolík, asketa ani nudný člověk.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

spokojenost

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Zábava i poučení.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Mám přečteny Prázdniny v Evropě, čtu Pěšky do Jeruzaléma a mohu vřele doporučit. Líbí se mi lehká ironie vypravěče, se kterým poznávám cizí kultury, nátury a zajímavá, většinou méně známá místa. Super oddechovka.

Skvělé čtení

• velmi čtivé
    • pro všechny věkové kategorie
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• výhodná cena zajímavý cestopis
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Mám ráda cestopisy a autorův styl vyprávění a smysl pro humor mi vyhovuje.

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

Zakoupila jsem knihu Třicet let pod přísahou, kniha 40 dní byla k dostání pouze v Dobrovský Beta, kde jsem nemohla uplatnit slevový kupon. Je škoda, že Dobrovský jsou 2 firmy, které nespolupracují, nakupuji v obou, ale většina slev platí pouze v jedné.
    Hodnotím knihu od p.Šlachty