Česká republika letecky-Sváček

Působivé fotografie nejzajímavějších míst naší vlasti tentokrát z ptačí perspektivy. Po velkém úspěchu knihy fotografií Praha letecky od Libora Sváčka právě vychází dalšího...
Doporučená nabídka Knihy Dobrovský

Skladem • 1 varianta24 Kč96 % • 64 628 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

Vpravdě reprezentativní publikace!

• , zakoupeno v Luxor.cz

• Perfektní fotografie v nejvyšší možné kvalitě s popisem.
    • Fota celé České republiky.

Doporučuji!!!
    Nikdy jsem jinou ani podobnou knihu v takové kvalitě neviděla!!

Produkt nemá žádné parametry.

Po velkém úspěchu knihy fotografií Praha letecky od Libora Sváčka právě vychází dalšího titulu od téhož autora: “Česká republika letecky”. Kniha představí čtenářům nejzajímavější a nejkrásnější místa naší vlasti opět z působivé ptačí perspektivy. Na více než 160 fotografiích jsou zachyceny přírodní a architektonické krásy naší země ve všech čtyřech ročních obdobích. Na knize pracoval autor více jak 3 roky.

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

Vpravdě reprezentativní publikace!

• , zakoupeno v Luxor.cz

• Perfektní fotografie v nejvyšší možné kvalitě s popisem.
    • Fota celé České republiky.

Doporučuji!!!
    Nikdy jsem jinou ani podobnou knihu v takové kvalitě neviděla!!