Finsko Lonely Planet 2 vydání

neuvedený
Nakladatelství
Svojtka&Co.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Autentické informace ověřené na vlastní kůži. Tak si představuji moderní bedekr.

• prehledne

Autor
neuvedený
Nakladatelství
Svojtka&Co.

"Léta s nekonečným slunečním svitem vyvažují mrazivé, avšak magické zimy v této nádherné zemi na dalekém severu Evropy."

Andy Symington, autor Lonely Planet

• 1 spatření Santa Clause
  • inspirativní fotografie
  • přehledné mapy
  • srozumitelné praktické informace
  • kapitolu o venkovních aktivitách
  • všestranné podklady pro plánování cesty
  • důkladné seznámení s reáliemi Finska

Náš slib

Našim informacím pro cestovatele můžete důvěřovat, protože autoři Lonely Planet navštěvují místa, o nichž píší, při každém novém vydání. Nepřijímáme protislužby ani dárky za pozitivní hodnocení a můžete se spolehnout na to, že jsme objektivní.

• prehledne
    • aktualni - 2012