Glóbus svítící Ocra 30 cm antický 301430

Světelný glóbus Ocra Soudobá politická mapa antického vzhledu s vyznačením plaveb dávných mořeplavců. Průměr 30 cm Výška 40 cm Měřítko 1:42 500 000 Kovový půlpoledník,...
1 390 Kč

• krásny dizajn
  • , zakoupeno v skolni-potreby.eu

to co jsem očekával

• , zakoupeno v Království Map

• Je to dárek k vánocům pro osmiletého syna,ale podle mě je nádherný a splňuje přesně to, co syn očekává. Osobně jsem nadšená. Vypadá úžasně při rozsvícení.

Určitě mohu doporučit jak obchod, tak glóbus.

Jazyk
česky

Světelný glóbus Ocra

Průměr 30 cm Výška 40 cm

Měřítko 1:42 500 000

Kovový půlpoledník, podstavec je vyroben z afrického dřeva.

Popisky v českém jazyce

Dárková odnosná krabice

Vyrobeno v EU

Napájení ze sítě 230V.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Do měsíce • 1 varianta110 Kč92 % • 2 698 recenzíDalší informace

• krásny dizajn
  • , zakoupeno v skolni-potreby.eu

to co jsem očekával

• , zakoupeno v Království Map

Určitě mohu doporučit jak obchod, tak glóbus.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Do měsíce • 1 varianta110 Kč92 % • 2 698 recenzíDalší informace