Země/oblast
česky

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

• Dobré informace k cestováni
  • , zakoupeno v Svojtka & Co., s.r.o.

• Dle zkušeností z dřívějška se těším na pročítání přímo v terénu.

• Detailní informace
    • Přehledný a inspirativní obsah
    • Vše co cestovatel potřebuje vědět

Jednoznačně doporučuji pro všechny, kteří chtějí navštívit Krétu.

Země/oblast
Nakladatelství
Svojtka&Co.
Jazyk
česky

Kréta je kouzelný koberec utkaný z nádherných pláží, starověkých pokladů a zákoutí zahrnujících rušná města i snové vesničky, jejichž obyvatelé se s vámi rádi podělí o své tradice, výtečnou kuchyni a vřelou pohostinnost. Tato kniha zahrnuje:

• 3 nadšené autory
  • 18 starověkých mínojských rozvalin
  • 21 soutěsek a turistických tras
  • 113 fantastických pláží
  • inspirativní fotografie
  • přehledné mapy
  • srozumitelné a praktické informace
  • 3D nákresy těch nejproslulejších památek
  • všestranné podklady pro plánování cesty

Náš slib

Našim informacím můžete věřit, protože autoři Lonely Planet osobně navštěvují místa, o nichž píšou, a při sběru informací pro každé nové vydání se k nim vracejí znovu.

Nepřijímáme žádné protislužby za pozitivní hodnocení a můžete se spolehnout na to, že jsme objektivní.

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

• Dobré informace k cestováni
  • , zakoupeno v Svojtka & Co., s.r.o.

• Dle zkušeností z dřívějška se těším na pročítání přímo v terénu.

• Detailní informace
    • Přehledný a inspirativní obsah
    • Vše co cestovatel potřebuje vědět

Jednoznačně doporučuji pro všechny, kteří chtějí navštívit Krétu.

• , zakoupeno v Svojtka & Co., s.r.o.

velmi pěkný materiál, využitelný k plánování dovolené a orientaci

• komplexní průvodce po ostrově
    • mírná neorganizovanost oddílů knihy
    • chyby v překladu - korektor si mohl dát více práce

Nejlepší průvodce Krétou, na který jsem narazila, a to jsem je všechny v knihkupectví procházela velmi pečlivě. Koupě nelituji, naopak, všem vřele doporučuji. Kniha je podrobná, přes všeobecné informace, po jednotlivé oblasti ostrova, kde dává tipy na výlety lodí, autem, veřejnou dopravou, na ubytování, na stravování, bary, pláže, všechno. Naplánovali jsme si podle ní prakticky každý výlet na ostrově a nelitovali jsme. Dokonce jsem si podle tipu v knize dali nejlepší oběd za celou dovolenou v zapadlé hospůdce, kterou bychom sami nikdy nenavštívili. Edice Lonely Planet pro mě již vždy bude volbou číslo jedna.

• , zakoupeno v Martinus

Nevěděla jsem, o objednané knize nic, ale je naprosto perfektní, přesně podle popisu Vašeho popisu.

• Velmi podrobné, dobrá cena
    • Chyby v překladu (např. směnárny peníze nerozměňují, ale vyměňují), chybí ceny potravin v obchodech, hodily by se otkazy na autobusové jízdní řády, chybí informace o celních předpisech pro občany EU.
    • Doporučená zajímavá místa doplnit o možnost autobusové dostupnosti, je-li.

Dobrý průvodce za dobrou cenu.

Velmi užitečná