Mapy - Atlas světa. jaký svět ještě neviděl - Mizielińští Aleksandra a Daniel

Vydejte se s námi na nezapomenutelnou cestu kolem světa pomocí knihy "Mapy - Atlas světa, jaký svět ještě neviděl". Spatříte gejzíry na Islandu, karavany v egyptské poušti a...
334 Kč
Doprava 88 Kč,Skladem
Doporučená nabídka MegaKnihy.cz
Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (3)

Skladem • 1 varianta88 Kč86 % • 281 140 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek55 Kč98 % • 59 236 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč94 % • 849 recenzíDalší informace

Autor
Daniel Mizieliński,Aleksandra Machowiak Mizielińska

Recenze

• , zakoupeno v Booktook.cz

Byl to dárek a udělal radost.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Úžasná kniha. Koupila jsem jako dárek vnukovi a musím říct, že oba dva jsme z této knihy měli velkou radost. Všem doporučuji, opravdu dobře zpracovaná.

• Pěkné provedení

česky
Autor
Daniel Mizieliński,Aleksandra Machowiak Mizielińska

Popis produktu

Spatříte gejzíry na Islandu, karavany v egyptské poušti a mayská města v Mexiku. V Anglii si zahrajete kriket, v Indii zacvičíte jógu a v Číně ochutnáte stoletá vejce. V Austrálii vás udiví ptakopysk, ve Finsku polární noc a na Madagaskaru obrovský baobab.

Města, řeky i hory, zvířata a rostliny, významné osobnosti, historické události, symboly i národní jídla - přes čtyři tisíce obrázků vám představí, co je pro danou zemi typické.

Obrázkové putování po dvaačtyřiceti zemích a šesti kontinentech na jednapadesáti dvoustranách s nádherně zdobenými okraji, které připomínají mapy dávných objevitelů a mořeplavců.

Ilustrovaný atlas plný fascinujících detailů je oslavou rozmanitosti světa, od obrovských hor po malinké broučky - a všeho mezi tím.

Kniha byla přeložena do dvaceti tří jazyků a bylo vydáno přes dva a půl milionu výtisků.

Pevná vazba, formát 277x375 mm, 108 stran. Vydalo nakladatelství Host v roce 2016.

Hodnocení produktu

77zákazníků doporučuje produkt
1zákazník nedoporučuje produkt
99 ×
1 ×
  • , zakoupeno v Booktook.cz

Byl to dárek a udělal radost.

• Pěkné provedení
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Výborná kniha pro první stupeň

• pěkné zpracování

krásná

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Úžasná knížka plná poučných i zajímavých detailů
    • Knihu jsem koupil ve slevě jako poškozenou. Odřená obálka by tak nevadila , ale to že smrdí plísní je fakt špatné :-(

Kniha jako taková je super, ale ve slevě už kupovat nebudu. Pach plísně se fakt nedá. Knížka půjde asi na chalupu , nebo spíš do kamen.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Hezká obrázková knížka, pěkně se prohlíží, ale dost zjednodušená.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Docela jsem se bála koupit tuto knihu za takové peníze, od autorů o kterých jsem nic nevěděla...byl to risk, ale stojí za to.....kniha o velikosti 38 -28....těžká, krásně ilustrovaná, kde se děti o dané Zemi mnoho dozví....nejen děti........