Prázdniny v Česku

TOP 46 v kategorii Mapy a průvodci

Prázdniny v Česku

Proč koupit tuto publikaci? - Novinka podzimu 2021 - Čtivý příběh - Vtip i napětí - Krásné ilustrace   Více o knize Vydejte se s Ladislavem Ziburou na dvouměsíční výlet...
Garantovaný nákup z Dobré knihy

Skladem • 1 varianta88 Kč281 605 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč5 308 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč94 % • 45 212 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek24 Kč97 % • 65 832 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta35 Kč97 % • 39 894 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč91 % • 512 772 recenzíDalší informace

Nakladatelství
KNIHA ZLÍN
Jazyk
česky

Proč koupit tuto publikaci?

• Novinka podzimu 2021
  • Čtivý příběh
  • Vtip i napětí
  • Krásné ilustrace

Více o knize

Vydejte se s Ladislavem Ziburou na dvouměsíční výlet po českých luzích a hájích a připomeňte si, v jak rozmanité a krásné zemi žijeme. Můžete se těšit na vyprávění plné zajímavostí, pozoruhodných příběhů z naší historie a setkání se svéráznými lidmi. Navštívíte všech čtrnáct českých krajů, načerpáte tipy na vlastní výpravy a jako obvykle se také od srdce zasmějete. Tak přisedněte do roztomilého bílého autíčka a nezapomeňte se připoutat! Váš řidič je začátečník.

O čem to je? Mladý spisovatel cestuje po Česku na lodi, autem, pěšky a na oslu. Hledá u toho zajímavá místa a lidi.

Co se mi na tom může líbit? Dobrodružství, vtip, příběhy neobyčejných lidí a krásné ilustrace.

Komu to můžu koupit? Všem příznivcům cestování a milovníkům zajímavostí se smyslem pro humor.

Jak to skončí? Autor objede Česko kolem dokola a konstatuje, že je u nás opravdu hezky.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

• Zajímavá a velice vtipná kniha

Jeste jsem necetla

Skvělá kniha!

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Humorné čtení se spoustou nápadů na výlety.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Tprve jsem začala číst, zatím jsem velice spokojená, pan Zibura píše moc hezky,zábavně, s humorem- to v dnešní době všichni moc potřebujeme

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• krásná oddychová knížka plná humoru
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Zajímavě a s humorem psané putování po naší republice, tipy na zajímavé výlety.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Cestování miluji a po Česku obzvlášť. V knize je i několik lokalit,které neznám a tak je mi inspirací k dalšímu poznávání naší opravdu krásné vlasti.

• nádherná kniha

• Další díl Ladika Zibury, čtivá kniha