Špalíček výletů Rekordy a unikáty - Petr Ludvík, Vladimír Soukup

TOP 21 v kategorii Mapy a průvodci

Produkty vybíráme automaticky podle recenzí uživatelů, zájmu o produkt a prodejů.

Špalíček výletů Rekordy a unikáty - Petr Ludvík, Vladimír Soukup

Do 3 dnů • 1 varianta49 Kč93 % • 11 892 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč94 % • 2 665 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč100 % • 3 191 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč90 % • 19 111 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta35 Kč95 % • 59 342 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta88 Kč283 388 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč5 326 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč94 % • 45 415 recenzíDalší informace
Do obchodu
Skladem • 1 varianta59 Kč652 recenzíDalší informace
Do obchodu
Skladem • 1 varianta72 Kč100 % • 437 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč97 % • 33 699 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek24 Kč95 % • 66 798 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta35 Kč95 % • 40 110 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta48 Kč97 % • 56 461 recenzíDalší informace

Nakladatelství
EUROMEDIA GROUP, a.s.

Recenze

, zakoupeno v Luxor.cz

• Velmi krásní kniha. Dobře uspořádaná. Přiměřeně textu. Bohatá fotografická náplň- Dobrý rádce pro plánování výletů.

Ověřený zákazník Erik Tengler

, zakoupeno v Zažijkraj.cz

• Kvůli mé nedbalosti, jsem to nechal doručit na jiné výdejní místo, všechny tři knihy. Ale díky skvělé komunikaci s panem majitelem, vše vyšlo na jedničku a mohu tudíž jen doporučit ZAŽIJKRAJ. A těším se na léto a společné tipy na cestování a vyhledávání atraktivních míst¨.

Ověřený zákazník Pepa plzeňák

• Je to aktuální, rok vydání 2023, krásné fotky míst
    • žádnou jsem nenašel

Fakt hezký průvodce a inspirace a ještě lepší dárek pro ty, co rádi cestují po ČR. U nás v ČR je nádherně. :-)

Parametry produktu

Jazyk
česky
Autor
Petr Ludvík, Vladimír Soukup
Nakladatelství
EUROMEDIA GROUP, a.s.

Popis produktu

Novinka ze série nejprodávanějších turistických knížek po Čechách, Moravě a Slezsku a velice oblíbených dárků nás zavede za všemožnými „nej“ naší krásné země. Změnou oproti původnímu uspořádání Špalíčků je řazení podle témat – zjistíme nejen, co je u nás největší, nejhezčí a nejcennější, ale také jaké unikáty a kuriozity se kde skrývají a jistě objevíme spoustu nových a dosud neznámých míst. Zkrátka další porce zajímavých tipů na výlety je tady. Chybět samozřejmě nebudou ani praktické informace, otevírací doby, kde zaparkovat, jak se tam dostat... Můžeme tak spolu navštívit třeba bájné hory, nejstarší stromy, nejkrásnější vesnice, unikátní technické památky, nejzajímavější skalní obydlí, nejkurióznější rozhledny či místa spojená s Járou Cimrmanem.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Hodnocení produktu